Ogólnie

Ogólnie, czyli kluczowe informacje o współpracy z nami i FAQ

Gramy zawsze w otwarte karty. Lubimy, jak wszystko jest dogadane i nie ma przestrzeni na wynikające z niedomówień animozje. Pracując stosujemy kilka zasad, o których piszemy poniżej.

Co robimy i co dostajesz?

Podstawowym efektem naszej pracy są zdjęcia (jeżeli umówiliśmy się także na album, fotoksiążkę itp., to są to pochodne zdjęć). Nie są to pliki zdjęte z aparatu. Są to zdjęcia po profesjonalnej obróbce postprodukcyjnej. Otrzymujesz co najmniej tyle zdjęć, na ile się umówiliśmy (zazwyczaj więcej :) )

Nie dostajesz wszystkich zdjęć, które zrobiliśmy w trakcie sesji czy imprezy. Nie świadczymy usług hurtownika-pstrykacza. Jeżeli uważasz, że wystarczy mieć dobry sprzęt, by zrobić dobre zdjęcie, to chętnie podpowiemy, gdzie możesz wypożyczyć taki jak nasz albo i lepszy - na pewno wyjdzie taniej niż nasze usługi. A z pewnością znajdzie się też jakiś wujek czy ciocia, którzy gratis i z poczuciem misji wyzwolą w trybie "auto" migawkę 2000 razy w ciągu imprezy. Co wyjdzie na zdjęciach, to inna bajka.

Oczywiście jeżeli tylko to technicznie i organizacyjnie będzie możliwe, możesz uczestniczyć w selekcji zdjęć, które idą do obróbki. Jednak skoro robimy już zdjęcia dla Ciebie, to prawdopodobnie znaczy, że znasz jakieś nasze prace i masz nienajgorszą opinię na temat naszego poczucia estetyki. Uwierz nam - akurat na Twoich zdjęciach się ono nie zmieniło :)

Gdzie pracujemy?

Standarodowo najłatwiej spotkać nas w Warszawie i we Wrocławiu. Dysponujemy jednak samochodem i potrafimy go używać, więc w razie potrzeby dojedziemy gdziekolwiek jest droga. A gdy to nie wystarczy, to dojdziemy też pieszo :)

Dlaczego nie mamy w ofercie opisanych pakietów?

Bo to nie supermarket :) Oczywiście jeżeli pomoże Ci to podjąć decyzję, to napisz - przyślemy kilka propozycji. Wydaje się nam jednak, że zazwyczaj nie chcesz kupić pakietu zdjęć, tylko zrealizować jakiś konkretny cel - po coś Ci te zdjęcia mają być. Jak powiesz nam po co, to podpowiemy ile naszym zdaniem powinno ich być i jak robionych. A jeżeli pakiety potrzebne Ci do określenia, na co Cię stać, to przyślij informację ile chcesz wydać, a my odpowiemy, co za tyle możemy zrobić - tak będzie prościej, szybciej i skuteczniej.

Aha, czasem ulegamy modzie i pokazujemy w ofercie jakiś pakiet. Ale to tylko w ramach okresowych promocji :)

A jakie ceny?

Nie bój się :) nie zabijemy Cię ceną. Oczywiście robienie zdjęć i zwłaszcza ich późniejsza obróbka wymaga czasu, a do tego - jak to było w pewnej telewizyjnej reklamie - "a obiektywy drogie...". Nie jesteśmy więc instytucją charytatywną. Ale jednocześnie żyjemy w tym kraju tak samo jak Wy, mamy rodziny, płacimy rachunki, spłacamy kredyty itd. itp., więc realnie stąpamy po ziemi. A ponadto chcemy, byście do nas wracali - chcemy zrobić Wam sesję taką po prostu dla zabawy, później narzeczeńską, później reportaż i sesję ślubną, dalej ciążową, noworodkową, z dziećmi w parku, kalendarz dla dziadków, fotografować chrzest, komunię... :)

Zaproponujemy cenę, gdy wiemy, czego oczekujesz, więc napisz co chcesz osiągnąć, a my odpowiemy propozycją cenową. Albo napisz ile chcesz wydać, a my zaproponujemy usługę.

Formalnie

Jesteśmy legalnie działająca firmą. Płacimy podatki i te wszystkie inne, których prawo w tym kraju wymaga. Na nasze usługi możesz otrzymać fakturę VAT.

Jesteśmy też poważni, zatem z naszego punktu widzenia mailowe zamówienie sesji z dogadanymi wcześniej  szczegółami w większości przypadków jest wystarczające. Jeżeli jednak chcesz podpisać papierową umowę - nie widzimy żadnych przeszkód.

Bawmy się! - fotografia ślubna Warszawa

Iwona i Wojtek część II - zdjęcia ślubne Warszawa

Czy fotki z wesela to zdjęcia ślubne ? No pewnie, że tak! :) Zatem dziś zapraszamy Was na...

Natalia i Szymon - fotografia ślubna Wrocław

Fotografia ślubna Wrocław - Natalia i Szymon

Dziś Natalia i Szymon świętują pierwszą rocznicę ślubu . Z tej okazji wspominamy fotograficznie...

Agnieszka i Paweł - fotografia ślubna Warszawa

Agnieszka i Paweł - fotografia ślubna Warszawa

W jedną z sobót pracowitego września mieliśmy przyjemność towarzyszyć Agnieszce i Pawłowi w...

Gosia - sesja indywidualna Wrocław

Gosia - sesja indywidualna we Wrocławiu

Po dwóch wrocławskich spotkaniach w parku, tym razem zmieniliśmy klimat. Do opustoszałej i...

Justyna - sesja indywidualna Wrocław

Justyna - sesja indywidualna we Wrocławiu

Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta ma wiele twarzy. Prawda to. Ale że potrafi je tak szybko...

Jesienna Martusia - fotografia dziecięca i rodzinna Warszawa

Jesienna Martusia - fotografia dziecięca i rodzinna w Warszawie

Z sesjami rodzinnymi bywa tak, że sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie. Mieliśmy mieć przed...

Agnieszka - sesja indywidualna Wrocław

Agnieszka - sesja indywidualna we Wrocławiu

Nową stronę Emotino inaugurujemy spotkaniem z Agnieszką. W ciepłe, sierpniowe popołudnie, blisko...

Kasia - sesja indywidualna

Kasia - jesienna sesja po prostu

W oczekiwaniu na efekty naszych bieżących prac robimy porządki w tych zrobionych kiedyś tam, a...

Marika - fotografia dziecięca Warszawa

Marika na niedzielnym spacerze w parku - fotografia dziecięca w Warszawie

Póroczna Marika zauroczyła nas od pierwszego wejrzenia. Ale totalnie zawładnęła naszymi sercami,...

Beata - sesja indywidualna

Beata - krótki spacer po Warszawie

Z Beatą na spacer po Warszawie spotkaliśmy się też już dłuższy czas temu, ale jakoś zdjęcia te...